Florival.pl

Doświadczenie z sieci franczyzowych na eksplodującym rynku

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dobrze zorganizowanego handlu detalicznego na bazie franczyzy. Dziś “wchodzimy” w branżę konopną po czteroletnim przygotowaniu.

Sklepy konopne, to więcej niż tylko miejsce sprzedaży. To przede wszystkim miejsce edukacji , zdobywania wiedzy a także miejsce gdzie można poznać przykłady zastosowania terapii konopnych – w oparciu o sprawdzone materiały i przykłady. Dołącz do rewolucji konopnej już dzisiaj.

Pracuj ze sprawdzonymi i godnymi zaufania markami

W branży konopnej tyle rzeczy może pójść nie tak! : od nieprawidłowej ekstrakcji, wadliwego materiału, po zwykłe zanizanie wartości podanych na opakowaniach. Dlatego w Florival kłądziemy nacisk na dokładne poznanie firm z którymi decydujemy się na współpracę. Dzięki temu nie musisz obawiać się niskiej jakości i niesprawdzonych produktów. 

Sklepy konopne mają przyszłość

Ta branża zawsze będzie wymagała osobistego kontaktu. Każdy człowiek jest inny, każdy potrzebuje innej porady, sugestii. rozmowy. Ze względu na to indywidualne podejście, sama sprzedaż interentowa to za mało. Klienci powinni móc spróbować produktów, naocznie sie przekonać jak samkują, jakie są w dotyku.

Już dzisiaj warto dołączyć do branży konopnej – wszsytkie wskaźniki mówią o tym, że branża ma przed sobą lata gwałtownego rozwoju.

Sieć budowana na doświadczeniu

Zespół Florival ma 18 letnie doświadczenie w budowie, rozwoju marki prowadzącej liczne sklepy franczyzowe. Dziś korzystając z tego doświaczenia budujemy nową, dynamiczną sieć oferującą szereg usług i zupenie nowe doświadczenie klienta.

Warunki

– lokal około 30 m2 w dobrym punkcie miasta powyżej 50 000 mieszkańców

– dwa warianty prowadzenie franczyzy “swobodny” i “prowadzony”

– atrakcyjne marże

– rozsądnie niewielka inwestycja

– eksperckie szkolenie z branży konopnej 

Napisz do nas

  Dobre marki w naszym sklepie

  Hanf Natur

  Zankomite konopne spaghetti, pesto i inne smakowite produkty z konopi

  My Boucle

  Elitarna marka kosmetyków konopnych ze Słowenii i Kaliforni.

  Satiwell

  Poznańska firma stworzona przez fachowców w branży konopnej. Jedna z najlepszych ofert profesjonalnych olejów CBD na rynku polskim

  Galeria Konopi

  Naturalne , rzemieślnicze kosmetyki produkowane przez rodzinną firmę o olbrzymim doświadczeniu w branży konopnej.

  Kombinat Konopny

  Produkty legendarnego Kombinatu - firmy, która rewolucjonizuje branże konopną wprowadzając produty wysokiej jakości w wyjątkowo przystępnych cenach

  Naturaya

  Marka, która przyczynia się do postępu: to dzięki nim pobito w 2021 pierwszy w historii Europy oficjalne rekord konopny